Росія завдала значних збитків Україні внаслідок масованого ракетного обстрілу 10 жовтня. Загинули люди, руйнувань зазнало чимало важливих об'єктів та закладів.

У столиці України також пошкоджено чимало закладів освіти, культури та об'єктів інфраструктури. Значних пошкоджень зазнав Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Приміщення університету зазнало значних руйнувань. Фото наслідків влучання ракет по центру Києва оприлюднив Навчально-науковий інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Як видно з оприлюднених фото, у приміщеннях Жовтого корпусу Київського національного університету імені вилетіли вікна та двері. Також є значні руйнування і всередині приміщення вишу.

Як би важко не було, ми вистоїмо. З нами Бог, з нами правда,
– наголошують в університеті.

Російські військові зранку 10 жовтня завдали масового удару по містах України, зокрема Києву. Віталій Кличко підтвердив інформацію про вибухи в Шевченківському та Солом'янському районах.
https://24tv.ua/education/obstril-kiyeva-yak-vigladaye-universitet-shevchenka-novini-kiyeva_n2175385

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg