colors: Green Color

"Серія атак російської армії наприкінці року та на новорічні свята завдала шкоди Національному університету в Києві, столиці України. За даними КНУ, ракетний обстріл з боку російських військових стався вдень 31 грудня.

На території університету виявили яму шириною близько 5 метрів і глибиною в десятки сантиметрів, а поруч повалений паркан. Крім того, було розбито більшість вікон навколишніх будівель, загалом пошкоджено 13 приміщень, включаючи Студмістечко КНУ. На той момент в кампусі перебували співробітники та студенти. Відновлення приміщень займе не менше пів року..."

Дивитися сюжет: https://www3.nhk.or.jp/news/html/20230107/k10013943551000.html

Гори побитого скла і вирва на спортивному майданчику: дотепер триває ліквідація наслідків обстрілу Києва у переддень Нового року. Під час тієї атаки руйнувань зазнали різні райони столиці, вибуховою хвилею пошкодило і 13 споруд Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Будівлі вишу страждають від обстрілів уже вчетверте за час повномасштабного вторгнення. І цього разу руйнування найбільші. Там побувала Лідія Середюк.

Дивитися сюжет: https://www.youtube.com/watch?v=GlU6fhfbab4&t=1s

Володимир Бугров: "Корпуси, на які впали уламки ракет та прийшовся сам ракетний удар, врятували тисячі людських життів. Бо недалеко розташовані житлові масиви, святковий новорічний ВДНГ, де перебувало тоді багато людей і студентське містечко, де на той час проживало 1800 осіб. В корпусі університету перебувало близько 160 людей. Ніхто не постраждав. 1 січня до прибирання території університету доєдналися багато студентів та викладачів".

Читати інтервʼю: http://nrcu.gov.ua/news.html?newsID=100418

Один із найбільших і найпрестижніших вишів України, університет Шевченка в Києві рахує збитки після новорічної російської атаки. Цього разу обстріли пошкодили аж 13 споруд студентського кампусу на ВДНГ. Вони, до речі, прикрили собою житлові будинки, розташовані навколо, на щастя в корпусах не було людей і ніхто не постраждав. У жовтні атака на червоний та жовтий корпуси університету, розташовані в центрі Києва, завдала збитків на 90 мільйонів. Цього разу грошей знадобиться значно більше, тож університет звертається до науковців, партнерів та меценатів по допомогу.

Дивитися сюжет: https://www.youtube.com/watch?v=DSpFcmxEXTo&t=5s

 

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg