Давній друг і партнер Інституту біології та медицини КНУ – ТОВ «Біофарма Плазма» виступив спонсором відновлення будівлі, понівеченої внаслідок падіння уламків російської ракети.

Корпус Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» зазнав ушкоджень після масованого ракетного удару, який ворог здійснив по Києву 31 грудня 2022 року. Того дня унікальний науковий підрозділ, у приміщеннях якого утримуються лабораторні тварини, залишився без вікон і тепла напередодні морозів. Першу оперативну допомогу надала Профспілка КНУ імені Тараса Шевченка: віварій було врятовано.

Проте обсяг руйнувань, яких зазнав кампус, був надто значним. І тут на допомогу прийшли давні партнери й друзі Інституту – ТОВ «Біофарма Плазма». У скрутний час компанія зробила все можливе для повноцінного відновлення Навчально-наукового центру, виступивши спонсором ремонтних робіт. У будівлі досі встановлюють нові вікна на заміну розтрощеним, але завдяки отриманій допомозі наразі є можливість проводити практичні заняття в полагоджених лабораторіях. Тому загалом йдеться про збереження наукових потужностей Інституту, який неухильно впроваджує в освітню діяльність принцип «Практика понад усе».

Інститут біології не перший рік реалізує спільно із ТОВ «Біофарма Плазма» взаємовигідні партнерські проєкти, зокрема освітні, наукові заходи. Так, у 2021 році було проведено Всеукраїнську учнівську олімпіаду «Біологія – наука майбутнього». Організатори ставили собі за завдання виявляти обдарованих учнів, підвищувати їхній інтерес до вивчення біології, розвивати в них навички дослідницької роботи. У підсумку, через залучення молоді до профільної освіти, така партнерська діяльність була спрямована на формування нового покоління талановитих науковців та практиків у біологічній і біотехнологічній галузях.

Переможці Олімпіади отримали грантову підтримку від ТОВ «Біофарма Плазма» на перший рік навчання при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на визначені спеціальності.

Крім того, біотехнологічна компанія відкриває двері своїх лабораторій для студентів Інституту, що навчаються за освітніми програмами «Біотехнологія» та «Біологія» бакалаврського й магістерського рівня вищої освіти, надаючи їм можливість набувати навички практичної роботи, реалізувати свої науково-практичні проєкти. Викладачі теж мають змогу на базі «Біофарма Плазма» проходити стажування з метою підвищення професійної кваліфікації.

Пліч-о-пліч з друзями і надійними партнерами Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» впевнено дивиться у майбутнє.

За матеріалами ННЦ «Інститут біології та медицини»  

Центр комунікацій

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg