Шановні колеги, партнери й усі небайдужі!

Країна-терорист росія продовжує завдавати значних ударів по цивільних, інфраструктурних та культурних об’єктах, намагаючись видати їх за військові. Мета цих атак – посіяти страх, зруйнувати культурно-генетичні зв’язки нашої нації, завадити розвитку освіти й культури.

У переддень нового року, 31 грудня 2022, внаслідок ракетної атаки було ушкоджено будівлі Виставкового кампусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Значних ушкоджень зазнали корпуси ННЦ «Інститут біології та медицини» й ННІ високих технологій, факультетів психології, соціології, комп’ютерних наук та кібернетики, радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, механіко-математичного та географічного факультетів, лабораторного корпусу, кафедри ядерної фізики, кріогенного комплексу фізичного факультету, спорткомплексу, Українського фізико-математичного ліцею та деяких гуртожитків Студмістечка.

Цього разу збитки, завдані падінням ракети, у рази перевищуватимуть ті, яких зазнав Університет під час масованого ракетного обстрілу середмістя Києва 10 жовтня 2022 року, коли були ушкоджені будівлі Головного (Червоного) навчального корпусу, ННІ філології (Жовтий корпус), Наукової бібліотеки імені М. Максимовича, хімічного факультету, а також оранжереї Ботанічного саду імені О. Фоміна.

Уже сьогодні, 1 січня 2023 року, родина Шевченкового університету зібралася разом, щоб якнайшвидше розпочати роботи з прибирання будівель і території  від розбитого скла та закриття вибитих вікон плівкою та фанерою, аби захистити приміщення та лабораторне обладнання від холоду й опадів. Це те, що потрібно зробити першочергово, адже для повного відновлення потрібні будуть значні сили і фінансові ресурси.

Тому ми знову звертаємося до всіх наших партнерів і небайдужих підтримати Шевченків університет у цей складний час.

Ми дякуємо всім, хто вже долучився до відновлення корпусів, пошкоджених у жовтні. Завдяки допомозі українського уряду, партнерів із Туреччини, Японії, Південної Кореї й усіх небайдужих і з України, й зі всього світу Університет уже має оновленні вікна у Червоному та Жовтому корпусах, а також у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича.

Кожен, хто має можливість долучитись до відбудови корпусів на Виставковому кампусі, може зробити благодійний внесок.

У призначенні платежу обов’язково вкажіть «благодійна допомога на відновлення будівель внаслідок ракетного обстрілу».

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg