99491564На Виставковому кампусі Університету побував Тимчасовий повірений у справах Посольства Французької Республіки в Україні пан Бенжамен Роріг, аби особисто побачити руйнівні наслідки падіння уламків російської ракети.

Під час візиту представник Посольства оглянув корпуси природничих та гуманітарних факультетів, ННЦ «Інститут біології та медицини» та Спорткомплекс, які постраждали від масштабного ракетного обстрілу Києва 31 грудня 2022 року. 

Ректор Університету Володимир Бугров розповів пану Бенжамену Рорігу про ушкодження, які зазнали навчальні приміщення КНУ; про процес консервації будівель для уникнення подальших руйнувань; про специфіку відновлення модерністських корпусів КНУ; про згуртованість колективу Університету, завдяки якій уже на 12 січня територія прибрана від битого скла й уламків (було вивезено 20 контейнерів), а вибиті вікна зашиті фанерою та плівкою. Попереду – непростий у плані фінансування шлях відновлення. Проте Університет має багато друзів та партнерів серед ЗВО Європи, які уже готові допомагати – грошима, обладнанням, матеріалами. Таких партнерів багато й серед французьких університетів, втім для початку вони мають погодити допомогу зі своїми державними інституціями. Ректор звернувся з проханням до пана Роріга сприяти у налагодженні процедур міждержавної співпраці. 

Тимчасовий повірений у справах Посольства Французької Республіки в Україні висловив захоплення мужністю та непохитністю українського народу, єднанням університетського колективу. «Я скажу вам так, як казав Президент Макрон у новорічному привітанні: ми будемо допомагати вам до перемоги, розраховуйте на Францію», – наголосив пан Роріг.

Наприкінці зустрічі ректор подякував усьому французькому народові за підтримку. 

Центр комунікацій

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg