Шановні колеги, партнери і всі небайдужі!

Уже 8 років російсько-української війни і майже 8 місяців її гарячої фази. Країна-терорист російська федерація щодня завдає значних ударів по цивільних, інфраструктурних та культурних об’єктах, видаючи їх за військові. Мета цих ударів – посіяти страх, зруйнувати культурно-генетичні зв’язки нашої нації, зашкодити розвитку освіти й культури.

10 жовтня 2022 року, у день найбільшого з 24 лютого масованого ракетного обстрілу Києва та ще 14 регіонів України, зазнали значних пошкоджень і будівлі Київського національного університету імені Тараса Шевченка: Головний (Червоний) навчальний корпус (1842), корпус (Жовтий) ННІ філології (1852), корпус Наукової бібліотека імені М. Максимовича (1940) та частково будівля хімічного факультету (1905), які розташовані у самому центрі столиці. Всі вони є пам'ятками історії національного значення. Також пошкоджені оранжереї Ботанічного саду імені О.Фоміна, де розташована унікальна колекція тропічних та субтропічних рослин, яка має статус Національного надбання України.

Університет, який з початку повномасштабного вторгнення росії ні на день не припиняв свою діяльність, одразу після ракетної атаки розпочав відновлювальні роботи.

Ми не можемо дозволити собі припинити чи перервати освітній процес, адже країна потребує високоосвічених фахівців, готових боронити наш народ, відбудовувати і будувати державу, що посяде гідне місце в колі європейських народів.

Попереду осінньо-зимовий період, тому першочерговим завданням є збереження будівель не лише як корпусів Університету, а й як архітектурних пам’яток. Нас чекає велика робота, до якої ми готові, та значні фінансові вкладення, до яких, на жаль, ні.

Воєнний стан і пов’язані з ним щоденні витрати на потреби оборони не дають права сподіватися тільки на підтримку держави. Тому звертаємося до всіх наших партнерів і небайдужих підтримати Шевченків університет у цей складний час. Результати вашої підтримки ви зможете спостерігати не лише у відновлених корпусах, а й у відчутних успіхах наших студентів та випускників на міжнародних конкурсах, олімпіадах, у їхніх кар’єрних злетах і відданій праці на благо України.

Ми відкриваємо збір коштів на відновлення будівель Університету.

У призначенні платежу обов’язково вкажіть «благодійна допомога на відновлення будівель внаслідок ракетного обстрілу».

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg