15 листопада відбулося чергове засідання Ради Роботодавців Університету. В умовах аварійних відключень світла через ракетні обстріли країни-терориста росії представникам Ради та адміністрації Університету вдалося обговорити коло важливих питань:

    • розвиток дуальної освіти,
    • удосконалення освітніх програм,
    • започаткування нових кар‘єрних проєктів для студентів.

196987 2Окрім поточних питань, Ректор Володимир Бугров презентував партнерам вичерпну інформацію про наслідки ракетних обстрілів для університету. Серед постраждалих приміщень є аудиторії та коворкінги, які були оснащені роботодавцями та компаніями-партнерами для спільних заходів та покращення навчального процесу. Ректор закликав учасників Ради об'єднувати зусилля проти агресора та допомагати у відновленні універистету. Мова йде не лише про фінансову підтримку, а й про спільні заходи, інформаційне висвітлення закордонним партнерам злочинів росії, допомогу студентам, які в період війни є особливо вразливими. Варто зазначити, що не зважаючи на війну, відділ працевлаштування провів близько десяти кар‘єрних заходів, кількість учасників яких перевищувала 5 тисяч осіб. Тож учасники Ради Роботодавців продовжують співпрацю і показують високі результати. 

Про Ініціативу

Відновлення Університету потребує величезних коштів і зусиль.

Тільки спільними діями ми зможемо подолати наслідки обстрілів країни-терориста і зберегти наші історичні будівлі, цінності та освіту.

Долучайтеся до відновлення університету. Разом до перемоги!

Станьте волонтером! Зробіть внесок

Підписатися

Підпишіться на наші новини про відновлення і оголошення нових проєктів відбудови

Ми в соцмережах

logo fb insta LinkedIn tg